Майже на півмільйона гривень збитків - результат "вояжу" львівського сміття Тернопільщиною

Екологи підрахували збитки, нанесені ґрунтам і навколишньому природному середовищу

Depo.Тернопіль
19 квітня 2017 12:11
ФОТО: depo.ua

Екологи підрахували збитки, нанесені ґрунтам і навколишньому природному середовищу незаконно скинутим у Тернопільській області львівським сміттям, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ZIK.

В обласному управлінні Державної екологічної інспекції від початку року в регіоні зафіксували 13 фактів вивезення відходів зі Львова на Тернопільщину.

"Двічі львівське сміття знаходили в межах Беримівської сільської ради Зборівського району, у Монастирському районі. Такі факти зареєстровані ще у восьми районах області. Виявляли відходи навіть у заказнику місцевого значення "Коцюбинчики", – повідомили в екоінспекції.

За підрахунками екологів, загальна площа засмічених земельних ділянок сгнула 2689 кв м. Орієнтовна сума збитків становить 0,5 млн грн.

Нагадаємо, востаннє минулого тижня більше сотні тонн львівського сміття знайшли в Шумському районі. Перед тим, "дари Садового" привезли на Монастирищину. В середині березня поблизу Тернополя виявили цілі купи львівського сміття. Трохи раніше поліцейські зупинили на об‘їзній дві вантажівки зі сміттям. З'ясувалося, що два автомобілі марки "ДАФ" дійсно були завантажені відходами зі Львова. І, згідно документів, поверталися вони з цим багажем уже з Полтавщини, де їм завадили викинути відходи.

На початку лютого "сміття Садового" виявили у побутових відходах на звалищі поблизу Волиці. Аналогічні побутові відходи знаходили в Зборівському та Бережанському районах.

Більше про події Тернопільщини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері