Головною проблемою Тернопільщини є найнижча в Україні середньомісячна зарплата

У рейтингу губернаторів Степан Барна займає "почесне" 13 місце

Depo.Тернопіль
20 березня 2017 11:10
ФОТО: depo.ua

У Барни зарплати не встигають за мінімалкою, передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Деловая Столица".

На сходинку нижче від "золотої середини" в рейтингу губернаторів стоїть тернопільський - Степан Барна. "Деловая Столица" серед досягнень виявила й слабкі місця в роботі Барни.

Так, не дивлячись на те, що Тернопільська область посіла друге місце серед регіонів з найнижчою смертністю і стала третьою за динамікою промисловості та увійшла до четвірки найбільш благополучних регіонів по оплаті населенням ЖКП, вона займає критичні найгірші позиції по рівню заборгованості місцевих бюджетів перед підприємствами, що надають ЖКП.

Тернопільщина у п'ятірці регіонів з найвищою часткою працівників, відправлених у неоплачувані відпустки, на четвертому місці знизу щодо притоку прямих іноземних інвестицій на душу населення, друга серед регіонів, які допустили найбільше скорочення чисельності штатних працівників.

Найголовніша проблема - це найнижча в Україні середньомісячна зарплата - всього 3695 грн в 2016 році.

На деяких підприємствах сфери послуг працівники отримали в середньому всього лише по 2554 грн, в готелях, кафе, ресторанах - по 3139 грн.

А в таких галузях, як мистецтво, спорт, розваги та відпочинок, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, середня зарплата в січні склала 3262-3273 грн.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері