Аудитори виявили чималі втрати у Тернопільському облдрамтеатрі

Перевірка показала, що до фінансових втрат призвела безгосподарна діяльність керівництва установи

Depo.Тернопіль
14 листопада 2017 11:12
ФОТО: depo.ua

Тернопільські аудитори провели аудит Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Аудит охопив період діяльності Театру з 01.01.2013 по 30.06.2017.

Театр є неприбутковою установою та отримує дотацію (субвенцію) на покриття понесених витрат. Метою основної діяльності театру є розвиток театрального мистецтва і театральної справи, формування та задоволення потреб населення в театральному мистецтві. Зважаючи на те, що приміщення, в якому він розміщений, потребує негайного капітального ремонту, особливу увагу аудитори звернули на дослідження невикористаних Театром можливостей отримання додаткових надходжень для покращання своєї матеріальної бази.

Зокрема, установлено, що основним резервом додаткових надходжень є збільшення кількості проведених вистав як у Тернополі, так і на гастролях. У разі використання можливого потенціалу Театру повною мірою, популяризації театрального мистецтва додатково можливо отримати понад 560 тис. грн.

Також результати аудиту засвідчили, що внаслідок надання в безоплатне користування частини приміщення Театр втратив можливість отримати більше 160 тис. грн за рік.

Низка неефективних управлінських рішень щодо включення до штату посад без урахування їх фактичної потреби, оплати за цивільно-правовими договорами за роботи, які передбачені посадовими інструкціями штатних працівників, призвела до неефективних витрат на суму близько 570 тис. грн.

Нагадаємо, що протягом січня - вересня 2017 року фахівці Держаудитслужби в Тернопільській області в системі електронних закупівель проаналізували 84 інформації на суму понад 1,7 млрд грн. За результатами аналізу попереджено зайвих витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг загалом на 846 млн грн.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері