Знай наших: Патрульний з Хмельницького переміг на Відкритому Кубку України з кіокушинкай карате

Командир взводу №1 роти ТОР управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець здобув перемогу у ваговій категорії 65-75 кг

Знай наших: Патрульний з Хмельницького п…

Хмельницький ТОРівець Олександр Тимець став переможцем Відкритого Кубку України з кіокушинкай карате, передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП.

Як зазначено, змагання з кіокушинкай карате в розділі куміте відбулися у Броварах цими вихідними. У змаганнях взяв участь командир взводу №1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець, який здобув перемогу у ваговій категорії 65-75 кілограмів.

Олександр з 8-річного віку займається цим видом спорту, має ІІ дан з кіокушинкай карате та безліч перемогу у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У 2016 році ТОРівець посів ІІІ місце на Чемпіонаті Європи, який проходив у Бєлграді.

Нагадаємо, зірковий тренер очолив амбіційний український клуб.