ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зливи для хмельничан не страшні - переконують місцеві чиновники

Система водовідведення у Хмельницькому пройшла профілактику і постійно підтримується в належному стані. Відтак надзвичайних затоплень не буде
Depo.
16 червня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
Зливи для хмельничан не страшні - переконують місцеві чиновники
Зливи для хмельничан не страшні - переконують місцеві чиновники

Хмельницькі комунальники запевняють, що готові до злив і якщо не буде штормів, то міське господарство впорається з дощовою водою, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Систему ж водовідведення у найпроблемніших місцях торік відремонутвали. Міське комунальне підприємство, яке її підтримує та обслуговує, запевняє, що проблем ніяких немає.

"Коли ж великі опади, то це є надзвичайна ситуація. Каналізаційна мережа розрахована на середній потік води, що розраховується проектними інститутами. Якщо трапляється надзвичайна ситуація, то відповідно за півгодини, за годину вода сходить",- розповідає начальник управління ЖКГ міськвиконкому Віктор Чапайда.

Все ж в окремих мікрорайонах міста є проблеми. Причиною тому - приналежність частини мережі відомчим службам. Проте вже підготували документи на передачу систем у міське господарство.

Чиновники переконують, що на проблемних ділянках затруднюється рух лише громадського електротранспорту в період аномальної кількості опадів.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua