Жоден з нардепів від Хмельниччини не подав своєї декларації

Взагалі лише 6 обранців спромоглися прозвітувати
Depo.
18 жовтня 2016 14:56
ФОТО: depo.ua
Жоден з нардепів від Хмельниччини не подав своєї декларації
Жоден з нардепів від Хмельниччини не подав своєї декларації

До Єдиного державного реєстру наразі подани декларації лише 6 нардепів і жоден з них не представляє Хмельниччину, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в Facebook  заступника голови Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції Руслана Радецького.

"Станом на 17 жовтня надійшло 6 електроних документів від народних депутатів України, а саме: від Гаврилюка М.В., Реки А.О., Єднака О.В, Соболєва Є.В, Васюника І.В., Одарченка Ю.В.", - написав Радецький.

Загалом до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано 10 212 щорічних декларацій за 2015 рік, 320 повідомлень про зміни в майновому стані суб’єкта декларування, 1 084 декларації перед звільненням, 117 декларацій після звільнення, 104 декларації кандидата на посаду, поінформував заступник голови НАЗК.

Нагадаємо, сьогодні під Радою Центр протидії корупції влаштував перформанс: протягнули під стінами парламенту мотузку під лозунгом "ТрУси, подайте е-декларації!", на якій розвісили нижню білизну із зображенням представників політичних партій, які й досі не подали електронні декларації.  

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт