Жителям Хмельницького "повалили листи щастя"

Містяни отримують листи з проханням підтримати партію "Батьківщина" та її кандидата на виборах

Мешканці одного з будинків по вулиці Чкалова в місті Хмельницькому виявили у своєму під’їзді листи за підписом лідерки ВО "Батьківщина" з проханням підтримати партію та її кандидата у виборчому окрузі №187 на парламентських виборах. Листи не містять необхідних вихідних даних, повідомили Depo.Хмельницький в ГМ ОПОРА.

Аркуші, складені у формі листів, лежать просто на поштових скриньках. На одному боці аркуша надруковано контакти адресата (прізвище, ім’я, по батькові та адресу), з іншого – безпосередньо звернення Юлії Тимошенко.

Починається лист словами: "Вирішила написати Вам листа, бо хоч і мала тисячі зустрічей з людьми, але ж навряд чи зможу зустрітися з Вами та познайомитися особисто. А поговорити нам з Вами треба обов’язково. І в першу чергу про несправедливість щодо пенсіонерів в Україні". Насамкінець зазначають: "Щоб добитися справжніх і швидких змін у Вашому житті, нам потрібна сильна команда в парламенті. Я прошу Вас підтримати партію "Батьківщина" та нашого кандидата в депутати на Вашому окрузі Неволько Вячеслава Анатолійовича. Це суттєво допоможе нам ефективно працювати у Ваших інтересах. Давайте не втратимо ще один шанс. Я знаю, що все може бути добре!"

Підписано лист іменем лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

В обласному осередку партії ОПОРІ повідомили, що жодного стосунку до вказаних матеріалів не мають. Якщо такі листи є, то, ймовірно, це ініціатива центрального офісу, зазначили партійці.

"Очевидно, що зміст листів спрямовано на конкретну аудиторію – пенсіонерів, крім того, вони адресовані конкретним людям, тож виникає питання: звідки ті, хто їх друкував, отримали персональні дані мешканців будинку? Відповідно до українського законодавства адреса і дата народження особи належать до конфіденційної інформації. А обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, не допускається", – говорить Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook