UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителям Хмельниччини пропонують в Службі зайнятості низку електронних сервісів

Доступнішими стають соціальні послуги як і для безробітних, так і для роботодавців

Жителям Хмельниччини пропонують в Службі…

Підтримуючи сучасні технології з розвитку електронного урядування, служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям, повідомили Depo.Хмельницький у відомстві.

Для оперативної роботи роботодавців зі службою зайнятості є можливість зареєструватися в "Електронному кабінеті роботодавця", який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Для тих, хто у пошуку роботи доступні дистанційні онлайн-сервіси "Персональний кабінет безробітного" та "Електронна черга".

У січні 2020 року стартував новий проєкт – Освітній портал державної служби зайнятості. Сервіс спрямований на розвиток особистісних компетенцій; отримання актуальної інформації щодо пошуку роботи та підбору персоналу; як складати резюме сучасного формату та підготуватися до співбесіди з роботодавцем; доступні освітні онлайн-курси та вебінари для безробітних і роботодавців.

Нагадаємо, днями стартував і новий проєкт "Успішна молодь – успішна громада".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"