UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителька Нетішина через суд домоглася права перебування з нею дитини закордоном без згоди батька

Апеляційний суд збільшив строк виїзду до Ізраїлю восьмирічної дитини з матір'ю без згоди батька

Жителька Нетішина через суд домоглася пр…

Хмельницький апеляційний суд змінив рішення Нетішинського міського суду і збільшив строк виїзду 8-річної дитини з матір'ю до Ізраїлю без годи батька: замість 31 серпня 2019 року встановив період до 9 березня 2020 року, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби суду.

Апеляційний перегляд ініціювали як мати, так і батько. Жінка просила збільшити строк виїзду, мотивуючи, що це відповідає інтересам дитини. Чоловік – взагалі дозволу на виїзд не давати.

Апеляційний суд з’ясував, що 8-річна дівчинка проживає з матір'ю, має до неї більшу емоційну прив’язаність. Жінка забезпечує повний і гармонійний розвиток дитини. Вона має в Ізраїлі житло і дозвіл на роботу. В освітньому, культурному, соціальному та емоційному аспектах інтегрувала дитину в ізраїльське суспільство.

Батько ж проживає окремо від дитини. Заперечення чоловіка зводяться лише до того, що будуть порушені його права на участь у вихованні та спілкуванні з дочкою.

Суд вислухав і дитину, яка побажала проживати і навчатися в Ізраїлі. Відтак, дійшов висновку, що надання дозволу на виїзд лише на період літніх канікул не в повній мірі враховує інтереси самої дитини. Тому задовольнив апеляційну скаргу матері і встановив саме такий строк, який вона просила – до 9 березня 2020 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook