Жителів Хмельниччини обіцяють убезпечити від неприємностей обмеженого енергопостачання

На період ускладнення обстановки додатково створюють 89 аварійних бригад 

Depo.
17 лютого 2017 12:00
ФОТО: depo.ua

Через припинення постачання антрацитової групи вугілля з тимчасово неконтрольованої території України у селекторному режимі відбулося позачергове засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомляє Depo.Хмельницький.

Говорили про запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в системах життєзабезпечення в умовах введення надзвичайних заходів в енергетичній галузі.

Від Хмельниччини участь в засіданні взяв голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, начальник ГУ ДСНС області Едуард Бартко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ПАТ "Обленерго", МКП "Хмельницьктеплокомуненерго", КП "Південно-Західні тепломережі", МКП "Хмельницькводоканал".

За інформацією управління ЖКГ облдержадміністрації наьогодні опалювальний сезон в області проходить в сталому режимі – тепло надають усі 673 комунальні та відомчі котельні, стовідсотково опалюються 4625 житлових будинків, 683 дитячих садочки, 72 лікарні та 717 шкіл.

Для стабільного проходження опалювального сезону в житлово-комунальному господарстві області створили 114 аварійних бригад, з особовим складом 685 чол. та 335 од. спеціалізованої техніки, оснащених необхідними інструментами, електро- та газо- зварювальними апаратами, насосами для відкачування.

На період ускладнення обстановки додатково створюють 89 аварійних бригад з особовим складом 461 чол. та 241 од. спеціалізованої техніки.

Заа інформацією прес-служби облдержадміністрації, порушень у технічному стані та організації експлуатації теплових мереж, які впливають на надійне теплопостачання споживачів, немає.

"Потрібно скоординувати роботу всіх центральних та регіональних органів виконавчої влади, а також всіх служб з організації життєзабезпечення на місцях. Вже розроблені та здійснюються по алгоритму відповідні антикризові кроки. Саме ці дії повинні унеможливити припинення безперебійного постачання електроенергії як до соціальних об'єктів так і населення, та зменшити навантаження на промислові підприємства," – наголосив віце-прем'єр-міністр - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері