Жителі Тернопільщини несуть копам зброю

На Тернопільщині триває операція, пов'язані із вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин

З початку оперативно-профілактичних заходів поліцейські вилучили чотири одиниці вогнепальної зброї, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу поліції області. Вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин проводять поліцейські на території Тернопільщини. Відпрацювання розпочалося 20 травня і триватиме майже місяць.
 
Основна мета заходів – стабілізація криміногенної ситуації в області та вилучення у громадян небезпечних предметів. Правоохоронці нагадують, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України, особам, котрі незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
 
Під час оперативно-профілактичних заходів поліцейські спільно з кінологами перевіряють підозрілі транспортні засоби на предмет виявлення можливих правопорушень та перевезення заборонених предметів. Такі дії проводять, в першу чергу, в цілях безпеки та з метою недопущення потрапляння на територію краю зброї та вибухівки.
 
За три доби відпрацювання правоохоронці вилучили з незаконного обігу чотири одиниці вогнепальної зброї, серед яких  три пістолети та один обріз, одну одиницю травматичної зброї та 158 набоїв. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький