Жителі Хмельниччини сплатили 8,7 млрд грн податків

У порівнянні з минулорічними показниками доходи бюджетів усіх рівнів за рахунок сплати податків збільшилися на 22%

Впродовж 11 місяців року ГУ ДФС в області проадміністрували до бюджетів усіх рівнів сплату податків у сумі 8,7 мільярда гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за іфнормацією прес-служби відомства.

Ріст податкових надходжень склав 1,6 мільярда гривень до минулорічного показника, що становить 122%.

Відповідно до фінансового розподілу державний бюджет отримав 3,6 мільярда гривень. Показовим є ріст надходжень з податку на додану вартість, який сягнув позначки у півтора мільярда гривень. Податок на доходи фізичних осіб також перекрив мільярдну позначку. Наразі він становить 1,1 мільярда гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,1 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 300 мільйонів гривень податкових платежів.

Головним сегментом поповнення місцевих скарбниць є ПДФО, якого відраховано із легальних доходів подолян у сумі 3,3 мільярда гривень. До результату минулого року це 128 відсотків, або 722 мільйони гривень.

"Нещодавні публічні заходи, проведені в області на найвищому рівні, засвідчили прагнення влади, громадського та бізнес-активу і надалі реалізовувати прогресивну ідею децентралізації, яка передусім формує фінансову самодостатність регіону. Сьогодні Хмельниччина займає лідируючі позиції в Україні за динамікою створення об‘єднаних територіальних громад, - коментує результати роботи начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук. - Це той позитивний тренд, завдяки якому реально наповнюються коштами бюджети громад, що забезпечує їх соціально-економічний розвиток. Про резерви наповнення бюджетів ОТГ ми постійно ведемо мову в ході робочих зустрічей з їх представниками. Передусім це легалізація праці, створення прозорих і конкурентних умов для сплати податків."

Нагадаємо, більше 100 млн грн принесла в бюджети Хмельниччини торгівля алкоголем і тютюном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький