Жителі Хмельниччини отримали майже 120 тисяч "земельних" адмінпослуг

Цьогоріч 82% адміністративних послуг надані населенню на безоплатній основі

У Хмельницькій області 82% адміністративних послуг надані населенню на безоплатній основі, передає Depo.Хмельницький за інформацією сайту Кабміну.

ЦЬогоріч фахівці землевпорядної служби області надали населенню 117 692 адміністративні послуги. Місцеві бюджети регіону отримали 2 015 181, 57 грн за 20 749 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 96 943, або 82% від загальної кількості - на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, найбільші надходження у розмірі 1,6 млн грн отримали за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 320 тисяч грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість - 30 091 запит - стосувався державної реєстрації земельної ділянки.

Нагадаємо, нещодавно запрацював енергоефективний ЦНАП в Полонській ОТГ, збудований "з нуля" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". А наприкінці березня сучасний ЦНАП відкрили в Старосинявській ОТГ.

Іще 8 ОТГ Хмельниччини хочуть у себе збудувати ЦНАПи. На Хмельниччині уже мають сучасні ЦНАПи - Нова Ушиця, Чемерівці, Меджибіж та перший в Україні - мобільний - Славута.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький