Жителі Хмельниччини отримали 83% "земельних" адмінпослуг безкоштовно

Цьогоріч краянам землевпорядники надили більше 80 тисяч різноманітних послуг

У поточному році фахівці землевпорядної служби Хмельниччини надали населенню 80 203 адміністративні послуги, передає Depo.Хмельницький за інформацією Урядового порталу.

Місцеві бюджети регіону отримали 1 324 162, 07 гривень за 13 474 адмінпослуги, надані на платній основі. Інші 66 729, або 83% від загальної кількості - на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельниччини перерахували до бюджету більше 1,3 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 1 062 486 гривень отримано за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 222 417,26 тис. грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість - 20 823 запити - стосувалася державної реєстрації земельної ділянки.

Нагадаємо, нещодавно запрацював енергоефективний ЦНАП в Полонській ОТГ, збудований "з нуля" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". А наприкінці березня сучасний ЦНАП відкрили в Старосинявській ОТГ.

Іще 8 ОТГ Хмельниччини хочуть у себе збудувати ЦНАПи. На Хмельниччині уже мають сучасні ЦНАПи - Нова Ушиця, Чемерівці, Меджибіж та перший в Україні - мобільний - Славута.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький