Жителі Хмельниччини є бідними

Такими себе вважають 70% родин області
Depo.
19 липня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua
Жителі Хмельниччини є бідними
Жителі Хмельниччини є бідними

70% родин вважають себе бідними – порахували у Головному управлінні статистики в області, повідомляє Depo.Хмельницький.

Решта родин області хоча бідними себе не вважала, але до середнього класу віднести себе ще не могла. Представниками середнього класу та заможними ніхто із опитаних себе не вважав.

"Оцінюючи рівень своїх доходів, майже половина домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, а чотирьом родинам зі ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Дещо менше респондентів домогосподарств (45%) повідомили, що коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося. Відкладати кошти могли дозволити собі лише 4% родин області", - повідомляють у відомстві.

Майже дві третини краян вважають, що торік їхній добробут погіршився, 30% – не відчули будь-яких змін свого матеріального стану порівняно з попереднім роком, і лише 6% відмітили покращення рівня свого життя.

А ще статисти стверджують, що 43% сімей очікують на подальше погіршення. Оптимістами, що все ж сподіваються на покращення свого матеріального стану, виявилися лише шість домогосподарств області зі ста.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та