Житель Хмельниччини "під виглядом" СБУшника шахраює в західних областях

Чолов'яга останні п'ять років перебуває у розшуку

Depo.
17 липня 2017 14:39
ФОТО: depo.ua
Житель Хмельниччини "під виглядом" СБУшника шахраює в західних областях

На Західній Україні орудує віртуозний шахрай-псевдоправоохоронець, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Гал-інфо".

Йдеться про вродженця Старокостянтинова Хмельницької області Олександра Поліщука, 1989 р.н.

Востаннє постраждала працівниця піцерії Львова, у якої аферист, представляючись працівником СБУ, видурив тисячу доларів США. Аби йому повірили, називав своє справжнє ім'я та прізвище, показував паспорт, надав розписку про отримання грошових коштів. Після чого - зни

Це імя та прізвище часто-густо зустрічається в скаргах, якими рясніють українські інтернет-форуми для автомобілістів. Виявилося, що до СБУ він не має жодного відношення. Що дана особа – віртуозний шахрай, який орудує на території західних областей України (здебільшого у Львівській та Хмельницькій областях) вже як мінімум п'ять останніх років, "допомагаючи" місцевим жителям задешево пригнати з-за кордону та розмитнити транспортні засоби.

Аферист видає себе за працівника СБУ, посадову особу поліції, а останнім часом - за військового пілота, козиряючи своїми зв'язками в різних державних інстанціях, у тому числі в митних органах.

Частина обдурених громадян з цими розписками зверталися до Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області - з позовами до Олександра Поліщука. Однак "цивільний відповідач" (за яким, до речі, не зареєстровано жодного майна) на судові процеси не з'являвся, у зв'язку з чим його з 2012 року розшукує Старокостянтинівський відділ поліції - як особу, яка переховується від органів влади. Однак знайти ніяк не може.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині впіймали псевдокопа з вінницько-одеським походженням. Його справи розглядають одразу в трьох судах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері