Житель Чернігівщини шахраював на Хмельниччині, маючи 15 підроблених паспортів

Наразі він переховується від слідства
Житель Чернігівщини шахраював на Хмельниччині, маючи 15 підроблених паспортів
Житель Чернігівщини шахраював на Хмельниччині, маючи 15 підроблених паспортів

Хмельницька поліція розшукує шахрая, що підробив 15 паспортів, повідомляє Depo.Хмельницький.

25-річному зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні 18 кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,3,4 ст. 358 "Підроблення документів" та ч. 2 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України.

Правоохоронці просять допомоги у громадян.

"Скрипка Дмитро Миколайович, 27.04.1991 року народження, уродженець міста Ніжин Чернігівської області; освіта середня-спеціальна, не працюючий, зареєстрований за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Гагаріна, 55," – повідомляють в поліції.

Житель Чернігівщини шахраював на Хмельниччині, маючи 15 підроблених паспортів - фото 1

Зловмисник підробив більше 15 паспортів - переклеював фотокартки справжніх власників на свої (фото - із вилучених паспортів). Потім він залишав підроблені документи в якості застави за оренду різноманітних побутових пристроїв та приладів. Здебільшого це були дороговартісні товари: квадрокоптери, проектори екранів, камери GoProтощо. Зловмисник залишав орендодавцям у якості застави підроблений паспорт, а річ привласнював собі.

"Шановні громадяни, - йдеться в зверненні поліцейських, - якщо ви впізнали дану особу, можете повідомити про його місце перебування чи стали жертвою шахрайства, просимо Вас негайно повідомити про це за номерами телефонів 097-561-39-70; 067-368-36-02, або звернутись із письмовою заявою до Хмельницького відділу поліції (м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15 (цілодобово)."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та