Жінка на Хмельниччині насіяла маку й отримала "термін"
Тепер "ґадзиня" перебуває на річному іспитовому терміні
- Хмельницький
-
30 жовтня 2017 17:31

Вирощування маку обернулося для жительки Білогірського району роком позбавлення волі, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Апеляційного суду Хмельницької області,
Ізяславський районний суд визнав жительку Білогірщини винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1ст. 309 - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту та ч. 1 ст. 310 -незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель ККУ і призначив їй покарання у вигляді 1 року позбавлення волі, звільнивши від його відбування з іспитовим терміном на 1 рік.
Як встановив суд, на присадибній ділянці біля свого обістя у Білогірському районі жінка вирощувала рослини, які, згідно із висновком експерта, є снотворним маком і містять наркотично активні алкалоїди опію, морфін, кодеїн.
У серпні цього року під час обшуку, проведеного на підставі ухвали слідчого судді Білогірського райсуду, у її помешканні правоохоронці знайшли і вилучили, як згодом підтвердить експертиза, 7 рослин конопель, 334 рослини маку снотворного, речовину у сухому стані, макову солому (понад 344 грами).
У суді жінка пояснила: мак сіяла для кулінарних потреб, а його рештки після того, як забрала насіння, просто не встигла спалити.
Оцінивши усі докази, суд прийшов до висновку, що її вина у вчиненні незаконного посіву та незаконного вирощування снотворного маку в кількості від ста до п'ятисот рослин, незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, доведена.
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскарженим до апеляційного суду області.
Нагадаємо, у поліції Хмельниччини повідомили результати операції "Мак", що тривала з 25 травня по 28 вересня. В області виявили майже сотню незаконних посівів нарковмісного маку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:36На турбазі на Хмельниччині виявили канабісу на 1,2 млн грн
- 11:21Робота ППО на Хмельниччині: Що відомо
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка