ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жінка з Хмельниччини намагалась незаконно вивезти з країни дитину

Жительку Хмельницької області із підробним нотаріальним посвідченням затримали на кордоні з Польщею
Depo.
11 вересня 2015 19:11
ФОТО: depo.ua
Жінка з Хмельниччини намагалась незаконно вивезти з країни дитину
Жінка з Хмельниччини намагалась незаконно вивезти з країни дитину

Як стало відомо Depo.Хмельницький у прес-службі Держприкордонслужби, вчора в пункті пропуску "Шегині", що на Львівщині, прикордонники Мостиського загону запобігли незаконному вивозу за кордон малолітньої дитини.

Жителька Хмельницької області їхала до Польщі разом з своєю 4-річною донькою. Жінка надала на паспортний контроль нотаріально посвідчену заяву батька дитини.

Коли ж прикордонники розпочали перевірку достовірності документу, то виявилося, що дана заява є незаконно виданою, оскільки батько дівчинки вже певний час перебуває за кордоном.

Прикордонники негайно повідомили правоохоронців про інцидент.

Нагадаємо, що згідно українського законодавства неповнолітні діти виїжджають за кордон за наявності документів, що дають право на його перетин, нотаріально-засвідченої заяви батьків про згоду на вивіз дитини та у супроводі дорослих.

За відсутності зазначених документів та у разі незаконної видачі доручень, або їх підробки, подорожуючим буде відмовлено у перетині кордону та, крім того, обов'язково повідомлено працівників органів внутрішніх справ про виявлення ознак злочину за статтею 358 Кримінального Кодексу України.

Більше про незаконний перетин кордону - на khm.depo.ua