UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Землі вартістю в 15 млн грн повертають державі військові прокурори на Тернопільщині

Відновлено право держави в особі Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації на шість гектарів землі

Землі вартістю в 15 млн грн повертають д…

На Тернопільщині військова прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду про повернення державі земельної ділянки вартістю понад 15 млн грн, повідомили Depo.Тернопіль у прес-службі відомства.

Мова йде про земельну ділянку у с. Байківці Тернопільського району Тернопільської області. Загальна її площа становить 6 га, а вартість – понад 15 млн грн.

Зокрема, 15 липня 2019 року державним реєстратором Тернопільської райдержадміністрації виконано рішення господарського суду Тернопільської області у справі за позовом заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону до Тернопільської районної державної адміністрації, Байковецької сільської ради та внесено відповідний запис до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про скасування права комунальної власності.

Таким чином, завдяки рішучим діям та послідовній позиції військової прокуратури гарнізону відновлено право держави в особі Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації на вказану земельну ділянку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook