ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Земельні права кам'янчан-учасників АТО відстоюватиме будівельний кооператив

Учасники АТО створили будівельний кооператив
Depo.
6 липня 2015 11:51
ФОТО: depo.ua
Земельні права кам
Земельні права кам'янчан-учасників АТО відстоюватиме будівельний кооператив

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua, посилаючись на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради, у місті існує велика проблема із земельними наділами для учасників антитерористичної операції на Сході.

Днями міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся із членами ГО "Учасники АТО" з метою обговорення подальших кроків щодо питання забезпечення земельними ділянками цієї категорії населення.

"Уже неодноразово міська рада зверталася до Міністерства оборони з клопотанням про передачу місту на баланс земель цього відомства, які не використовуються. Проте чіткої відповіді досі не отримала" - коментує очільник Кам'янця.

Прийнято рішення, що першочергово земельні ділянки повинні отримати сім'ї загиблих та важкопоранених. Таких у місті двадцять двоє. Та війна продовжується і варто для категорії загиблих та поранених спроектувати близько тридцяти ділянок - вважають чиновники.

Для тих, хто потребує житла , створено будівельний кооператив. Наразі нараховується близько сто сорока заяв від учасників АТО та членів їх сімей про бажання будувати будинки котеджного типу.

"Потрібно якнайшвидше розробити проект, відповідні плани забудови та обов'язково врахувати, що в майбутньому на цьому місці буде котеджне містечко, для якого потрібна соціальна інфраструктура - дитячий садочок, магазин, аптека ", - вважає Михайло Сімашкевич.

Варто також зазначити, що створена у Кам'янці-Подільському громадська організація, яка займається питаннями учасників АТО - одна з перших на теренах області. Інші ж міста, зважаючи на те, що землю військовослужбовцям пообіцяла виділити держава, перекинули ці клопоти на неї.

Більше про поневіряння АТОшників читайте на Хмельницький.depo.ua