Зекономити на опаленні житла – цілком реально

Щоб суми в квитанціях не лякали, насамперед треба "не випускати" тепло
Depo.
2 вересня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Зекономити на опаленні житла – цілком реально
Зекономити на опаленні житла – цілком реально

Забезпечити тепло в помешканнях і при цьому не збанкрутіти – цілком можливо, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 24канал.

Економити на опаленні і разом з тим не мерзнути в холоди можна, якщо розумно підійти до справи. Декілька простих, але дієвих способів економії тепла в будинку.

Зекономити на опаленні житла – цілком реально - фото 1

Утеплення. Утеплення стін і заміна вікон дає економію до 50% на опаленні. Адже найбільші втрати тепла у житловому будинку йдуть через стіни – 40%, вікна – 20%, підвал – 10%, дах – 20%, вентиляція – 7%, під’їзд – 3%.

Батареї. Якщо батарею закриває тюль, то 3-4% тепла губиться. Ще краще за батареєю поставити тепловий екран з фольги. Це віддзеркалюватиме тепло й 12% тепла повертатиметься в квартиру.

Пофарбуйте батареї у темний колір, тоді вони будуть випромінювати на 8% тепла більше, ніж білі. За словами експерта зі сталого домогосподарства Галини Гупан, це скандинавський дизайн: всі засоби, які гріють мають бути темного кольору. Наприклад, коричневого. Бо у цього кольору найкращі характеристики теплопровідності. Стіни чому світлі? Бо вони зберігають тепло і відбивають його в квартиру.

Провітрювання. Не тримайте кватирку постійно відкритою або якщо встановлені металопластикові вікна в режимі "провітрювання". Провітрюйте приміщення інтенсивно, тобто повністю відкривайте вікно, але недовго.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та