Зекономити газ допоможуть лічильники і маленькі хитрощі господині

Економія газу, перш за все, актуальна, якщо є лічильники в приватних будинках та квартирах, або є індивідуальні опалювальні пункти
Depo.
2 вересня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
Зекономити газ допоможуть лічильники і маленькі хитрощі господині
Зекономити газ допоможуть лічильники і маленькі хитрощі господині

Є маса заходів з економії тепла і гарячої води, котрі приводять до економії газу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 24канал.

Просто раціональне використання газу може дати скорочення споживання в 2 рази, а використання запропонованих заходів – приблизно в 3 рази.

Полум'я пальника. Не повинне виходити за межі дна каструлі, сковороди, чайника. В цьому випадку ви просто грієте повітря в квартирі. Економія складає 50% і більше.

Посуд. Деформоване дно посуду призводить до перевитрати газу – до 50%. Економічний посуд. Ці якості зазвичай рекламує виробник. Найекономніші вироби з нержавіючої сталі з полірованим дном, особливо з шаром міді або алюмінію.

Плита. Можна встановити прокладки з алюмінієвої фольги під пальник. В цьому випадку плита не так гріється і забруднюється, а газ використовується економніше.

Духовка. Дверцята духовки повинні щільно прилягати до корпусу плити й не випускати розжарене повітря. Під час готування їжі не відчиняйте її - це призведе до втрат 20% тепла.

Раціон. Намагайтеся рідше готувати малооб'ємні страви в газовій духовці. Іноді запекти два яблука або чотири картоплини краще в мікрохвильовці, ніж розпалювати всю духовку.

Якщо у вас є дров’яний камін або піч, то можна економити на газовому опаленні за рахунок споживання дров.

Головне – уважність і раціональний підхід. Якщо ви звикнете слідувати простим правилам і контролювати себе, заощадити можна досить багато грошей. І (що важливо в наш час в нашій країні) – досить багато газу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та