Завтра у Хмельницькому завиють сирени

У Хмельницькому перевірятимуть працездатність систем оповіщення
Depo.
29 серпня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua
Завтра у Хмельницькому завиють сирени
Завтра у Хмельницькому завиють сирени

Завтра у Хмельницькому завиють сирени, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

"30 серпня 2016 року з 11:00 до 12:00 години з приміщення Кризового центру облдержадміністрації заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області із включення електросирен.Під час перевірки системи оповіщення через мережу проводового радіомовлення до населення області буде доведено застережну інформацію (УКХ радіочастоти: 67,25 – 71,96 МГц; FM – радіочастоти 104,6; 105,7 МГц)", - йдеться у повідомленні.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.

В ОДА нагадали, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький