UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Завищення зарплат та інші нецільові виплати: На Тернопільщині ревізори виявили численні порушення в роботі підрозділу РДА

Тернопільські аудитори виявили чимало фінансових порушень у відділі з питань освіти, молоді та спорту Заліщицької райдержадміністрації 

Завищення зарплат та інші нецільові випл…

Фахівці управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу з питань освіти, молоді та спорту Заліщицької районної державної адміністрації виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,1 млн грн, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу Держаудитслужби.

Як кажуть ревізори, перевіряли діяльність управління за період з 01.06.2015 по 31.07.2019рр. Під час перевірки встановлено зайві витрати на оплату праці на загальну суму 540,9 тис. грн, спричинені завищенням посадових окладів, установленням не передбачених законодавством надбавок і доплат, а також через повну оплату праці при невиконанні працівниками робіт, передбачених посадовими інструкціями чи за невідпрацьований час. Зазначені порушення також призвели до зайвого перерахування єдиного соціального внеску загалом на 123,5 тис. грн.

Окрім того, відділ освіти не за нецільовим призначенням використав 170,8 тис. грн коштів освітньої субвенції, які спрямував на оплату вартості комунальних послуг, спожитих дошкільними підрозділами навчально-виховних комплексів та доплату педагогам за ведення діловодства та за роботу з бібліотечним фондом.

Утриману із працівників заробітну плату з нарахуваннями на неї на загальну суму 48,6 тис. грн після завершення бюджетного періоду 2016-2018 років відділ освіти не перерахував доходу місцевого бюджету, а використав на здійснення поточних видатків. Установлено також оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, покриття витрат сторонніх юридичних осіб, понаднормове списання матеріальних цінностей на загальну суму 244,3 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії відшкодовано втрат на суму 480,2 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань 33 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. За результатами ревізії керівнику закладу надіслано письмові вимоги. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, про її результати поінформовано органи управління об’єкта контролю.

Нагадаємо, аудитори  Тернопільщини цьогоріч забезпечили відшкодувань на 26,6 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"