Засуджені Замкової колонії "не загубили" День знань

В Замковій виправній колонії (№58) засудженим надається можливість отримати повну загальну середню освіту у вечірніх навчальних класах при установі
Depo.
2 вересня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
Засуджені Замкової колонії "не загубили" День знань
Засуджені Замкової колонії "не загубили" День знань

В Замковій виправній колонії (№58) засудженим, які бажають підвищувати свій загальноосвітній рівень, незалежно від віку, надається можливість отримати повну загальну середню освіту у вечірніх навчальних класах Михлянської загальноосвітньої вечірньої школи І-ІІІ ступенів при установі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу пеніцентиаріїв.

Бажання навчатись та зараховані 43 учні: в 10 класі – 15 учнів, в 11 класі – 14 учнів, в 12 класі – 14 учнів.

"Згідно спільного наказу міністерства освіти і науки України та Державного департаменту України з питань виконання покарань від 07.03.2007 року №201/38 в Замковій виправній колонії у Хмельницькій області (№58) створено Замковий навчальний центр (№58), який розпочав свою роботу з 01.10.2007 року.
Головне завдання Замкового навчального центру (№58) є поліпшення адаптації засуджених після звільнення та задоволення потреб установи і ринку праці у кваліфікованих робітничих кадрах", - йдеться у повідомленні.

На День знань запросили засуджених, вчителів та адміністрацію. Всіх присутніх зі святом привітав настоятель Римо-Католицької парафії Св. Йосипа міста Ізяслав отець Едуард Пюро.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький