"Заспиртовані" огірки не потрапили до Хмельницького СІЗО (ФОТО)

Працівники СІЗО попередили потраплянню заборонених речовин до ув'язнених

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДУ "Хмельницький СІЗО".

Завдяки проявленій пильності співробітників державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" черговий раз попереджено спробу потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів.

Під час догляду вмісту посилки, що надійшла із міста Шепетівка на ім'я ув'язненого, який утримується в установі за підозрою у вчинені злочину, передбаченого ст.185 ч.3 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) було виявлено та вилучено скляну півторалітрову банку із огірками, яка була заповнена рідиною із різким запахом алкоголю.

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький