Ремонт траси Львів-Тернопіль-Хмельницький-Одеса-Миколаїв "витягне" з держбюджету ще 2.5 млрд грн

Кабмін запропонує верховній раді виділити додатково 2.5 млрд грн на масштабну реконструкцію транспортної артерії державної ваги

Аби довести до ладу магістраль державного значення, що сполучає захід та південь України, за інціативи прем'єра спробують внести зміни до держбюджету-2017, повідомляє Depo.Хмельницький з плсиланням на "Урядовий портал".

Так, Гройсман на добудову траси Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв пропонує виділити 2.5 млрд грн.

"Ми з міністерством фінансів знайшли додаткові 2.5 млрд грн ресурсу. Ми будемо готувати зміни до бюджету і будемо пропонувати парламенту ухвалити це рішення, підтримати ці 2.5 млрд. Це дасть можливість у цьому році дуже інтенсивно робити цю дорогу, яка є дуже важливою", - наголосив Володимир Гройсман, зауваживши, що транспортна артерія наразі знаходиться у жахливому стані, попри те, що є магістраллю національного значення, яка з'єднує західний кордон країни з південним портами. Більше того, нею щоденно користуються мільйони громадян.

Глава уряду, сподівається. що ці зміни парламентарі ухвалять до середини липня. А "Укравтодор", за його словами, готовий виконати усі необхідні роботи.

Нагадаємо, Гройсман пообіцяв порядок на дорогах вже через п'ять років.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері