ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Ремонт траси Львів-Тернопіль-Хмельницький-Одеса-Миколаїв "витягне" з держбюджету ще 2.5 млрд грн

Кабмін запропонує верховній раді виділити додатково 2.5 млрд грн на масштабну реконструкцію транспортної артерії державної ваги

Depo.
14 червня 2017 14:31
ФОТО: depo.ua

Аби довести до ладу магістраль державного значення, що сполучає захід та південь України, за інціативи прем'єра спробують внести зміни до держбюджету-2017, повідомляє Depo.Хмельницький з плсиланням на "Урядовий портал".

Так, Гройсман на добудову траси Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв пропонує виділити 2.5 млрд грн.

"Ми з міністерством фінансів знайшли додаткові 2.5 млрд грн ресурсу. Ми будемо готувати зміни до бюджету і будемо пропонувати парламенту ухвалити це рішення, підтримати ці 2.5 млрд. Це дасть можливість у цьому році дуже інтенсивно робити цю дорогу, яка є дуже важливою", - наголосив Володимир Гройсман, зауваживши, що транспортна артерія наразі знаходиться у жахливому стані, попри те, що є магістраллю національного значення, яка з'єднує західний кордон країни з південним портами. Більше того, нею щоденно користуються мільйони громадян.

Глава уряду, сподівається. що ці зміни парламентарі ухвалять до середини липня. А "Укравтодор", за його словами, готовий виконати усі необхідні роботи.

Нагадаємо, Гройсман пообіцяв порядок на дорогах вже через п'ять років.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері