На Хмельниччині запрацювала оновлена інституція податківців

На Хмельниччині з'явився навчально-науковий інститут Університету ДФС України
Depo.
8 липня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині запрацювала оновлена інституція податківців
На Хмельниччині запрацювала оновлена інституція податківців

На базі Кам'янець-Подільської філії Національного університету ДПС України створено Кам’янець-Подільський навчально-науковий інститут Університету Державної фіскальної служби України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу податківців.

Новоутворений навчально-науковий заклад працює у тому ж режимі, що й до цього і з 11 липня розпочинає набір студентів за спеціальностями облік і аудит, фінанси та кредит, оподаткування, право, митна справа та ІТ-технології.

Днями під головуванням ректора Університету ДФС України П.В. Пашка відбулось розширене засідання Вченої ради, де розглянуто питання виборів директорів навчально-наукових інститутів. Таємним голосуванням директором Кам’янець-Подільського ННІ обрано доцента Анатолія Савчука, який працює на посаді директора Кам'янець-Подільської філії з моменту її заснування.

"Наш навчальний заклад, тобто Кам’янець-Подільський навчально-науковий інститут і надалі буде підтримувати тісні взаємозв’язки із всіма підрозділами службами фіскальної служби західного регіону України, передусім у плані підготовки провідних фахівців", – зазначив Анатолій Миколайович Савчук.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та