ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заповідник" Подільські Товтри" потребує втручання мисливців

На заповідних землях складається небезпечна ситуація по сказу серед диких та домашніх тварин
Depo.
9 вересня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Заповідник" Подільські Товтри" потребує втручання мисливців
Заповідник" Подільські Товтри" потребує втручання мисливців

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА, територія парку "Подільські Товтри", включає в себе територію двох адміністративних районів півдня Хмельницької області - Кам'янець-Подільського і Чемеровецького та частини Городоцького району.

Це найбільший в Європі національний природний парк, площею понад 261 тис. га. Але тільки біля 4 тис. га входять до заповідної зони, зони регульованої та такої, що безпосередньо охороняється державою.

В результаті повної заборони полювання в районах збільшується чисельність лисиці та складається небезпечна ситуація по сказу серед диких та домашніх тварин, здичавілих бродячих собак.

За круглим столом під головуванням Сергія Вавринчука підняли питання щодо необхідності в найкоротший термін врегулювати проблемне питання. Для цього
необхідно звернутись до центральної влади з пропозицією про внесення змін до діючого законодавства з метою врегулювання проведення мисливства на території природно-заповідного фонду Хмельницької області та щодо обмеження або заборони мисливства на території НПП "Подільські Товтри".

Про врегулювання питання мисливства у "Подільських Товтрах" читайте на Depo.Хмельницький.