ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Закон збереження енергії: "бан" російських соцмереж рекордно збільшив українську аудиторію Facebook

Число наших співвітчизників у Facebook зростає гігантськими темпами

Depo.
20 червня 2017 20:46
ФОТО: depo.ua

Рекордні дев'ять мільйонів українців вже оцінили переваги спілкування у FaceBook, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Watcher.

Таку позначку у державі вперше подолали через місяць після законодавчого блокування російських соцмереж.

Всього за останній місяць, з 18 травня 2017 року, українська аудиторія Facebook зросла майже на 2,5 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики віртуального інтернаціонального мегаполісу.

Більше того, загальна українська аудиторія Facebook (будь-хто, хто заходив в соцмережу) перевищила аудиторію ВКонтакте в Україні.

Водночас, аналітичні сервіси Facebook користувачами соцмережі визначають людей, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили на сайт під власними обліковими даними. Тобто в цій статистиці не враховуються, зареєстровані користувачі, які не заходять в соцмережу протягом останнього місяця, а також люди, які не зареєстровані на ресурсі, але переглядають контент інформаційно-комунікаційного майданчику.

Відтак, потенційно число українців у Facebook вже перевищує зафіксований рекорд.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО з блокування російських соцмереж та інших продуктів країни-агресора.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері