Захист хмельницького бізнесмена-вимагача подав клопотання

Знову адвокати намагаються витягнути Дьяченка з-під варти
Depo.
4 вересня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Захист хмельницького бізнесмена-вимагача подав клопотання
Захист хмельницького бізнесмена-вимагача подав клопотання

Адвокати заявляють про погіршення здоров'я Валерія Дьяченка і клопочуть в суду щодо звільнення його з під варти, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Захисники хмельницького бізнесмена Валерія Дьяченка просять про заміну запобіжного заходу їхньому клієнту, якого мають утримувати під вартою до 25 вересня.

Як заявив під час засіданння Хмельницького міськрайонного суду один із адвокатів Валерія Гарійовича, підозра, що бізнесмен вимагав гроші не знаходить свого підтвердження. Сторона захисту вважає, що потерпілий запропонував Дьяченку відшкодувати збитки, а не вимагав гроші. Захист каже, що вся підозра в вимаганні та погрозах базується лише на двох телефонних розмовах. Але суд не задовольнив клопотання.

Ймовірно, захист оскаржуватиме таке рішення в апеляційному порядку.

Нагадаємо, Валерія Дьяченка було затримали 28 липня за підозрою в вимаганні 10 тисяч доларів США, три з яких він вже отримав. Йому загрожу від 3 до 7 років позбавлення волі.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду, 60-річного бізнесмена взяли під варту до 25 вересня, хоча й той просив його відпустити.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та