За землю місцеві бюджети Хмельниччини отримали майже 300 млн податків

Сума надходжень перевищує минулорічні показники за аналогічний період і в абсолютній сумі становить майже 50 мільйонів гривень

З початку 2019 року громади Хмельниччини отримали у своє розпорядження 277 мільйонів гривень плати за землю, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби фіскалів області.

Сума надходжень місцевих бюджетів від плати за землю перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 21%, що в абсолютній сумі становить майже 50 мільйонів гривень.. 

"Динаміка надходжень від плати за землю цього року позитивна серед юридичних та фізичних осіб. Це підтверджується також виконанням індикативного завдання, яке становить 125%, тобто додатково до бюджетів громад надійшло 55 мільйонів гривень,"  - каже заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Водночас у ГУ ДФС у Хмельницькій області звертають увагу громадян на необхідності своєчасно перерахувати земельний податок до бюджету громади. Адже саме зараз чимало громадяни отримують повідомлення – рішення від органів ДФС про нараховану суму земельного податку. Тому необхідно завчасно подбати про своєчасну сплату земельного податку. Для цього фахівці ДФС постійно взаємодіють з представниками органів місцевого самоврядування з питань, які потребують узгоджених дій для забезпечення надходжень плати за землю. 

"Легальна підприємницька діяльність, впорядкування земельних відносин з усіма землекористувачами та власниками земельних угідь і пильний контроль за податковою дисципліною тих, хто використовує землю задля комерційного зиску, – передумови бюджетного успіху громад", - додає Тетяна Процюк.

На думку посадовця, операція "Урожай", яку проводить фіскальна служба Хмельниччини напряму впливає на результат зі сплати земельного податку. Адже метою операції є повнота нарахування і сплати податків, неухильне виконання землевласниками вимог чинного законодавства, яке регулює земельні та трудові відносини, оплату праці, декларування використовуваних земельних площ.

Нагадаємо, доходи бюджетів Хмельниччини склали 4,4 мільярда гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький