ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За тиждень у Хмельницькому на грип захворіли 614 осіб

Лікарі радять починати вакцінуватися
Depo.
5 жовтня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua
За тиждень у Хмельницькому на грип захворіли 614 осіб
За тиждень у Хмельницькому на грип захворіли 614 осіб

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є", фахівці Держсанепідслужби Хмельниччини кажуть, що епідемічний поріг не перевищено, та у новому сезоні можна очікувати збільшення кількості захворілих.

"На Хмельниччині в сезоні 2014-2015 років було зареєстровано понад 180 тисяч випадків захворювань на грип та ГРВІ. Загалом, перехворіло 14% населення області. Найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу є щорічна вакцинація, яка захищає від усіх актуальних штамів грипу. Вона є безпечною і ефективною", - говорить головний спеціаліст Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Вікторія Рокицька.

Якщо спиратися на статистику, то краще прийняти вакцинацію і тим самим уникнути хвороби та її ускладнень. Адже навіть цілком здорова людина, перехворівши грипом, витрачає на відновлення стільки енергії, що це порівнюється з роком її життя.
"Процедура вакцинації полягає в тому, що людині вводять невелику дозу вірусу, яка змушує організм боротися з ним, внаслідок чого виробляються антитіла. Антитіла живуть в організмі протягом 6-8 місяців, і якщо в цей проміжок людина підхоплює інфекцію, то імунітет починає активно знищувати агресивні клітини", - пояснює спеціаліст.

Також у період підвищення захворюваності фахівці радять повноцінно харчуватися, висиплятися, уникати перевтоми, одягатися по погоді. Потрібно частіше мити руки, робити вологе прибирання та провітрювати приміщення.

Про новий епідемічний сезон гриппу читайте більше на khm.depo.ua.