ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За серпень бюджет Хмельниччини поповнився на 18,5 мільйонів гривень

Загалом за січня - серпня 2015 року, до місцевих бюджетів Хмельниччини від представників бізнесу області надійшло 119 мільйонів гривень акцизного податку
Depo.
16 вересня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
За серпень бюджет Хмельниччини поповнився на 18,5 мільйонів гривень
За серпень бюджет Хмельниччини поповнився на 18,5 мільйонів гривень

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС у структурі надходжень з роздрібного акцизу до скарбниць територіальних громад 63 мільйони гривень, припадає на реалізацію нафтопродуктів, 19 - на продаж лікеро-горілчаних напоїв, решту 18 відсотків надходить від реалізації тютюнових виробів.

Але трапляються випадки, коли суб'єкти господарювання, які здійснюють операції із паливо-мастильними матеріалами, неправомірно відносять вартість цих підакцизних товарів як такі, що реалізовані для комерційного використання, відповідно 5-відсотковий роздрібний акцизний податок не сплачують. До таких несумлінних платників податків доводиться вживати адекватних контрольно-перевірочних заходів та штрафних санкцій.

Фахівці ДФС нагадують, що запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Про податки та доходи читайте на Depo.Хмельницький.