UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницький екс-"майданівець" продав свій бізнес олігарху

Разом з дружиною Олександр Герега стали бенефіціарними власниками ТОВ "РОБІМАКС-АГРО"

Хмельницький екс-"майданівець" продав св…

Відомості про це з'явились у Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, передає Depo.Хмельницький.

ТОВ "РОБІМАКС-АГРО" належав подружжю Міщуків з 2004 року. Станом на 2016 рік статутний капітал фірми склав 430 000 грн. Та вже з 1 січня 2019 року бенефіціарними власниками стало подружжя Герег - Олександр та Галина.

Фактично рік тому Алім Міщук, заявивши про свою задіяність в Аграрній партії України, полишив повноваження голови Ради "Майдану" і вийшов з ГО. "І за покликом серця і по справах буду працювати так, щоб не зганьбити світле ім'я майданця", - казав він тоді. У коментарях місцевим ЗМІ додаючи, що ця організація виконувала стримуючу фунцію для обласної влади.

У коментарі НГП Міщук розповів про причини продажу сімейного агробізнесу: зауваживши, що підприємство обробляє близько 1,3 тис. га землі, а вибір потенційного покупця робився, виходячи з інтересів місцевих селян.

"Є два моменти. По-перше, на сьогодні Герега платить високу орендну плату за користування селянськими паями - це 12% (у 2018 році я давав 9%). Тобто це більше, ніж інші аграрні компанії та фермери, котрі працюють у Волочиському районі. По-друге, Гереги збережуть виробничу базу ТОВ "Робімакс-Агро", а також близько 30 робочих місць у селі Зелена. Це дуже важливо, оскільки інших покупців цікавили лише землі," - пояснєю Міщук.

Він додав, що сума продажу корпоративних прав на фірму вимірюється кількома мільйонами гривень.

Крім цього, Міщук зауважив, чому у 2015 році був серед організаторів так званого "аграрного Майдану" і виступав проти заходження герегівського Агрохолдингу 2012. Річ утім, що тоді ТОВ "Агрохолдинг 2012" фактично створював "шахматки": єдиний земельний масив розбивався на дрібні частини, власниками яких могли бути кілька фірм, у тому числі герегівська. Нині ж, переконує Міщук, Гереги пішли цивілізованим шляхом, купуючи корпоративні права.

Нагадаємо, півтора роки тому колишній соратник Аліма Міщука активіст-майданівець Анатолій Кравчук звинуватив його у тому, що в нього завелося багато "своїх" чиновників і високопосадовців, яким він прислуговує.

Ще з осені 2015 року почала мінятися риторика тодішнього голови Хмельницької ради Майдану Аліма Міщука стосовно прихильників колишнього режиму. Він почав потроху заявляти, що у кожного є право на помилку. А вже інша справа, як людина виправляє ці помилки.

У вересні 2016 року Хмельницька Рада "Майдану" розділилась на два табори через тодішнього начальника ГУНП в області Миколу Семенишина, тоді Алім Міщук заявляв, що впевнений у непричетності головного копа до дерибану палива і грошей, призначених на АТО і пообіцяв генералу всебічну підтримку ради.

Алім Міщук в серпні 2017 року був одним із ініціаторів звернення, яке по суті було проігнороване, до президента і прем'єра щодо звільнення з посади тоді голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme