За самозахоплення 18 га землі житель Хмельниччини обійшовся штрафом

Суд змусив горе-господарника сплатити штраф в розмірі 30 тис. грн

За втручання прокуратури житель Старої Синяви сплатив кошти за використання 18 га самовільно зайнятої землі державної власності, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Господарник шляхом обробітку самовільно зайняв 18 га землі, розташованої за межами с. Івки на території Старосинявської селищної ради. За вчинене громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності.

Разом з тим, Головним управлінням Держгеокадастру в області визначено, що вказаними неправомірними діями державі заподіяно шкоду в розмірі 30 тис. грн.

Оскільки правопорушником шкода, завдана самовільним зайняттям земельної ділянки сільськогосподарського призначення, добровільно сплачена не була, Старокостянтинівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про її відшкодування.

Як повідомив начальник Старосинявського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Михайло Поліщук, під час розгляду справи відповідач сплатив вказані кошти, попередньо припинивши самовільне використання земельної ділянки державної власності.

Нагадаємо, а в Старокостянтинові прокуратура у судовому порядку вимагає повернення у комунальну власність землі вартістю понад 1,5 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд