За роздержавлення районки на Хмельниччині візьметься ОБСЄ

ОБСЄ допоможе у роздержавленні районної газети "Край Кам'янецький"
Depo.
2 вересня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
За роздержавлення районки на Хмельниччині візьметься ОБСЄ
За роздержавлення районки на Хмельниччині візьметься ОБСЄ

П'ять українських газет було обрано для надання допомоги в процесії їхнього перетворення із видань, що фінансуються органами влади, на незалежні ЗМІ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ОБСЄ .

Подібна допомога надається в рамках проекту, що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення.

Конкурсна комісія розглянули 22 заявки, що надійшли на конкурс. Представники Коордиатора та Комітету, а також Національної спілки журналістів України (НСЖУ), незалежні медійні експерти обрали газети-переможці.
"Обрії Ізюмщини", Харківська область, "Край", Івано- Франківська область, "Надросся", Черкаська область, "Запорізька правда", Запорізька область та "Край Кам'янецький", Хмельницька область роздержавлюватимуть за допомогою ОБСЄ.

Координатор проектів до кінця року планує провести маркетингове дослідження аудиторій; допомогти розробити адаптовані до їх потреб стратегії з подолання труднощів реформування та забезпечення сталої роботи, надати можливості підвищення кваліфікації їхніх співробітників.

Проект розраховано реалізувати до кінця 2016-го року, а у подальшому Координатор проектів ОБСЄ в Україні планує розгорнути програму підтримки реформування на більшу кількість комунальних газет України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький