За риболовлю під час нересту житель Старокостянтинова сплатить штраф

Старокостянтинівський суд оштрафував рибалку на 1700 грн за вилов риби під час нересту

Про це інформує прес-служба Апеляційного суду області, передає Depo.Хмельницький.

Визнати винуватим за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду) та призначити покарання у виді 1700 гривень штрафу вирішив Старокостянтинівський міськрайонний суд стосовно жителя с. Теліжинці Старосинявського району.

4 квітня минулого року 50-річний чоловік за допомогою 100-метрової риболовецької сітки здійснив незаконний вилов риби на р. Іква. Рибалка виловив понад 90 карасів, сім коропів та щука, загальна вартість яких склала понад 4000 гривень.

У вироку суддя зазначає, що це був "заборонений період часу - період нересту, що встановлений наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області №11 від 15.03.2018 "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області в 2018 році", згідно з яким заборонено здійснювати вилов риби у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2018 року".

Тепер чоловік має сплатити штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів громадян (1700 грн) та відшкодувати на користь держави 4029 гривень завданої злочином шкоди.

Нагадаємо, за вибухівку житель Новоушиччини сплатить штраф.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький