UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За ремонт доріг взялися у Теофіпольському районі

Шляховики проводять поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Теофіполь - через Котюржинці 

За ремонт доріг взялися у Теофіпольськом…

Роботи з поточного середнього ремонту розпочато в Теофіпольському районі, передає Depo.Хмельницький за інформацією ДП "Служба місцевих автодоріг".

Підрядна організація ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56" розпочала роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Теофіполь - через Котюржинці. Першочергово було проведено роботи з ліквідації ям та вибоїн існуючого асфальтобетонного покриття, що дало змогу підготовити дорожнє покриття для влаштування вирівнюючого шару з використанням пористої асфальтобетонної суміші, товщиною 3 см.

Наступним етапом виконання робіт, стане влаштування верхнього шару дорожнього покриття з використанням дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, товщиною 5 см.

Для підвищення рівня безпеки дорожнього руху, буде проведено й планування та укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішю і нанесення дорожньої горизонтальної розмітки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook