За продаж сурогатного алкоголю підприємиця з Хмельниччини сплатила штраф

Між прокурором та обивнуваченою уклали угоду про визнання винуватості, конфіскувавши алкоголь

Про це інформують в прес-службі апеляційного суду області, передає Depo.Хмельницький.

Віньковецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою,  – і визнав винною приватну підприємицю, котрій інкримінують  незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв - ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України та призначив їй обумовлене покарання – 63 767 гривень штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Як встановив суд, на початку цього року жінка придбала 51 л фальсифікованого алкоголю, який продавала у своєму кіоску на території міського ринку Віньковець.

Такими діями підприємиця порушила  "вимоги п. п. 222.1.3 п. 222.1 ст. 222, п. 226.1, п. 226.2, п. 226.6, п. 226.9 ст. 226, п. 228.9 ст. 228 Податкового кодексу України, які передбачають обов'язки зі сплати акцизного податку при роздрібній торгівлі підакцизними товарами, забезпечення маркування алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об'ємних одиниць марками акцизного податку встановленого зразка, що є умовою продажу таких товарів, та встановлюють відповідальність продавців таких товарів".

У квітні підроблений алкоголь, який вона збувала під виглядом "коньяку", правоохоронці вилучили. За висновками експертів, то була водно-спиртова суміш, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256:2003 "Горілки і горілки особливі. Технічні умови", та виготовлена непромисловим способом без дотримання технології.

Віньковецький районний суд визнав вину підприємиці доведеною. Разом із тим – можливість затвердити угоду про визнання винуватості, за якою жінка повністю і беззастережно визнає свою вину і погоджується на призначене покарання.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook