ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За подібну рекламу мають карати штрафами від 850 до 1700 гривень

Та жоден із порушників, а таких чимало, ні копійки не сплатив
Depo.
16 жовтня 2015 11:48
ФОТО: depo.ua
За подібну рекламу мають карати штрафами від 850 до 1700 гривень
За подібну рекламу мають карати штрафами від 850 до 1700 гривень

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім", ще перед початком передвиборчої кампанії міськвиконком визначив 27 місць, де можуть розміщувати свою рекламу кандидатам у мери та депутати. Та спеціально призначеними стендами, як показує практика, просто не користуються. Попри дуже широкий вибір носіїв, під час виборчих перегонів штаби кандидатів клеять плакати та листівки на стовпах.

"Наші працівники постійно контролюють те, аби агітаційні матеріали не розміщували у невстановлених місцях. Ми вже виявили чимало порушень. Поки попереджуємо недобросовісних агітаторів, - розповіла заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Наталія Фурман. – Ми не можемо просто взяти і оштрафувати всіх. Потрібно або впіймати "на гарячому", або звернутися до керівника передвиборчого штабу і вже тоді складати адмінпротокл. Якщо наших закликів не порушувати правила агітації не почують, від попереджень ми перейдемо до покарань".

Сьогодні кандидати завішали усе місто невеликими листівками із своїми фотографіями.

Одним із перших "засвітився" кандидат у мери Хмельницького Костянтин Чернилевський. Листівки із його зображенням почали з’являтися майже на кожному стовпі в центрі міста. Наступними "прокинулися" агітатори партій "За конкретні справи" та "Народного контролю". Не відстає від них кандидатка у мери Валентина Немерюк.

У перегони включилися й інші: "Аграрна партія України", "Свобода" із Олександром Симчишиним та інші. Всі вони, схоже, так сильно хочуть здобути бажані голоси, що не зважають на закон.


Більше про виборчі перегони читайте на khm.depo.ua.