ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За півроку Хмельницькі територіальні громади отримали більше мільярда податків

Різноманітні податки та збори наповнили місцеві бюджети більше мільярда гривень
Depo.
1 липня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
За півроку Хмельницькі територіальні громади отримали більше мільярда податків
За півроку Хмельницькі територіальні громади отримали більше мільярда податків

 

До бюджетів територіальних громад Хмельницької області спрямовано  1 мільярд 104 тисячі гривень податків і зборів. Торік на цей час місцеві скарбниці краю отримали 746 мільйонів гривень, повідомили Хмельницький.depo.ua в ДФС Хмельницької області.


Загалом бюджетні призначення місцевих рад виконано на 132%, що в реалії - 241 мільйон гривень. Ці гроші надійшли додаткового до завдання.

 

Домінуючою складовою став податок на доходи фізичних осіб - 568 мільйонів гривень.  На другому місці - податки на майно: транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці надходження склали 148,5 мільйона гривень.

 

Платники єдиного податку внесли свою частку у розмірі 126,3  мільйона гривень.


"Очевидно, що зміни у податковому законодавстві спрацювали на посилення ролі доходів місцевих бюджетів, а відтак і фінансового розвитку територіальних громад. У такий спосіб бюджетна децентралізація реально і позитивно позначилась на самодостатності спільноти Хмельниччини", – зазначає керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і такий новітній платіж, як акцизного податок з роздрібного продажу підакцизних товарів. За шість місяців поточного року його сплачено у сумі 82,1 мільйона гривень.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua