За "перегруз" вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею

За останній місяць поліцею та Укртрансінспекцією виявлено 15 таких правопорушень
Depo.
20 липня 2016 15:30
ФОТО: depo.ua
За "перегруз" вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею
За "перегруз" вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею

Про перевезення  великогабаритних вантажів говорили під час бріфінгу в ГУНП, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу поліції.

За перегруз вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею - фото 1

Начальник управління превентивної діяльності поліції Валентин Білянський наголосив на необхідності дотримання перевізниками великогабаритних вантажів навантаження, передбаченого в реєстраційних документах на транспортні засоби.

За перегруз вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею - фото 2

"У випадку перегрузу потрібно оформити в поліції спеціальний дозвіл. Відсутність такого дозволу крається штрафом згідно ст. 132-1 "Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами" КУпАП у розмірі 510 гривень", - йдеться у повідомленні.

За словами начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Сергія Шемчука, за останній місяць поліцейськими спільно зі співробітниками Укртрансінспекції було виявлено 15 аналогічних порушень на території області.

За перегруз вантажівок на Хмельниччині каратимуть гривнею - фото 3

Як що ж денна температура понад +28 градусів, рух транспорту загальною вагою понад 24 тонни у денний час заборонено — йому можна пересуватися автомобільними дорогами тільки з 20.00 до 10.00 години.

Що стосується перевезення небезпечних вантажів, то автомобіль має бути спеціально маркований, водій повинен пройти відповідну підготовку і мати свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення такого роду вантажів. Недотримання цих вимог карається штрафом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та