ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Не дочекавшись прибутків за оренду, Міноборони забирає собі своє

Сьогодні у Хмельницькому відбудеться черговий суд по справі про оренду 11 приміщень у Старокостянтинові
Depo.
19 жовтня 2015 11:10
ФОТО: depo.ua
Не дочекавшись прибутків за оренду, Міноборони забирає собі своє
Не дочекавшись прибутків за оренду, Міноборони забирає собі своє

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Аbcnews", всього через суд відомство намагається повернути близько 130 об'єктів.

Згідно з постановою суду, розміщеному в Єдиному реєстрі судових рішень, позов до компанії "ДПА компані" подано держконцерном "Воєнторгсервіс". Предметом суперечки стали 11 приміщень загальною площею 6,7 тис. кв. м, що знаходяться у Старокостянтинові і передані в оренду приватним компаніям ще в 2011 році.

У числі оспорюваних об'єктів знаходиться і триповерховий торговий центр в центрі міста, площею 3,6 тис. кв. м. Держава в особі "Военторгсервиса" через суд намагається визнати недійсним договори оренди і. Причиною позову стало невиплата протягом 10 років орендної плати за об'єкти.

За оцінкою фахівця "Воєнторгсервіс" Михайла Барана, з-за порушення умов договору оренди концерн недоотримував близько 2,2 млн грн на рік.

"Справа в тому, що згідно законодавства України, власність Міністерства оборони може передаватися в оренду або відчужуватися тільки за згодою самого відомства і Фонду держмайна. Зазначений ж 161 об'єкт був переданий юридичним та фізичним особам без відповідних документів", — пояснює Михайло Баран.Про злочини та покарання читайте на khm.depo.ua.