За нелегальних працівників роботодавці Хмельниччини сплатили за рік більше восьми млн грн

Донарахування несумлінним роботодавцям області склали близько 25 мільйонів гривень

Працівники управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області, охопили контрольно-перевірочними заходами 128 підприємств, установ і організацій та 44 фізичних особи - підприємця, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

За результатами проведених перевірок донарахування несумлінним роботодавцям склали близько 25 мільйонів гривень. Зокрема, 21,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 2,3 млн грн військового збору та 2,1 млн грн єдиного внеску.

Крім того, за результатами спільних заходів з управлінням Держпраці в області на порушників трудового законодавства були накладені штрафи на загальну суму 8,3 мільйона гривень.

"Активізація боротьби з тіньовою зайнятістю, виплатою заробітної плати "у конверті" є велінням часу. Неможливо успішно наповнювати бюджет і соціальні фонди, гарантувати виконання соціальних програм, маючи при цьому високий рівень тіньової економіки," - констатує заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Внаслідок проведення перевірок податківці краю виявили та залучили до офіційного працевлаштування 3076 подолян. У зв'язку з цим до бюджету було додатково мобілізовано 12 млн грн податку на доходи фізичних осіб, мільйон гривень військового збору, а також донараховано 14,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Ще 6389 фізичних осіб залучені до державної реєстрації як суб'єкти підприємницької діяльності, ними додатково сплачено до бюджету 6 млн грн податків і зборів.

Нагадаємо, днями власник магазину в Хмельницькому заплатив штраф за нелегального працівника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький