UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За "нелегалів" на Хмельниччині поплатився грошима черговий роботодавець

За використання праці двох водіїв-експедиторів без укладання трудового договору ФОП сплатить більше 220 тис. грн

За "нелегалів" на Хмельниччині поплативс…

Управління Держпраці: за використання праці двох водіїв-експедиторів без укладання трудового договору ФОП сплатить штраф, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

Фізична особа-підприємець отримав штраф у розмірі 223 380 грн за використання праці двох офіційно неоформлених працівників. Таку постанову винесли на підставі акту документальної планової перевірки фіскалів області.

У ході перевірки з'ясували, що у своїй діяльності ФОП використовувалася праця двох працівників - водіїв-експедиторів без укладання трудового договору, які здійснювали міжнародні транспортні послуги з перевезення багажу та вантажобагажу (товаробагажу).

Ст.265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 111 690 грн.

Нагадаємо, днями у Старокостянтинові виявили 12 неоформлених працівників. Зокрема, шістьох "нелегалів" - на автомийках міста та шістьох неоформлених працівників у закладах торгівлі та харчування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook