За місяць на Тернопільщині піймали 65 іноземців-нелегалів

Правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства майже 200 осіб

Виявлено 65 незаконних мігрантів і стягнено 300 тисяч гривень штрафів – результат профілактичних заходів "Мігрант" на Тернопільщині, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби УДМС України в області.

З 1 березня по 31 травня на території усієї України тривали цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант". Увесь цей час міграційники разом із правоохоронцями активно перевіряли місця можливого перебування, проживання чи працевлаштування іноземців як на території обласного центру, так і в районах.

В області за місяць виявили 65 іноземців, які перебували на території України нелегально. Щодо 63 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження, одного іноземця на виконання рішення суду видворено за межі України, ще одного - поміщено в пункт тимчасового перебування іноземців, де він очікуватиме видворення.

Також майже 200 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, як іноземців, так і українців, які сприяли іноземним громадянам у скоєні даних правопорушень. Загальна сума накладених штрафів становить майже 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, в рамках проведення операції "Мігрант" копи впіймали наркоторгівця-єгиптянина. Студент-іноземець тернопільського вишу торгував наркотиками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція