ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За місяць-другий міліціонери стануть ветеранами неіснуючої на той час вже служби

А нині ветерани ще діючого УМВС зібралися в управлінні
Depo.
23 жовтня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
За місяць-другий міліціонери стануть ветеранами неіснуючої на той час вже служби
За місяць-другий міліціонери стануть ветеранами неіснуючої на той час вже служби

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу відомства, начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин разом з ветеранами вирішували нагальні справи.

Микола Олександрович подякував ветеранам за допомогу у вихованні молодих кадрів, підтримку бійців АТО та активну участь в роботі хмельницької міліції та її реформуванні.

Зібралося більше 100 делегатів з усієї області та апарату УМВС.

"Наша організація спільно з керівництвом УМВС здійснює заходи щодо правового і соціального захисту пенсіонерів та ветеранів ОВС, патріотичного виховання молоді та реалізації інституту наставництва, а також активно допомагає спецпідрозділам АТО, — зазначив голова Хмельницької обласної організації ветеранів ОВС Дмитро Корнацький — Так, з початку проведення антитерористичної операції членами нашої організації зібрано продуктів, спецодягу, техніки та інших необхідних для бійців АТО речей на загальну суму понад 325 тисяч гривень".

Піклуються ветерани і про своїх колег, які потребують допомоги у лікуванні. До прикладу, тільки цього року надано допомогу в оздоровлені 107 пенсіонерам та членам їхніх сімей, за допомогою профспілки зібрано понад 300 тисяч гривень для важкохворих членів організації, які потребують оперативного втручання.

Як результат, у минулому році Хмельницька організація ветеранів ОВС посіла 3 місце серед 42 ветеранських організацій системи МВС України.

Про життя міста читайте на khm.depo.ua.