За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника

Інспекторський склад відділу охорони водних біоресурсів викрив 38 порушень природоохоронного законодавства
Depo.
8 серпня 2016 11:36
ФОТО: depo.ua
За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника
За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника

На водоймах та ринках Хмельниччини природоохоронники виявили порушення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу рибохорони.

Інспектори затримали 31 порушника, наклали штрафів на суму 4862грн., нарахували збитків, заподіяних рибному господарству України браконьєрським виловом, на загальну суму  50745грн.

А також зафіксували 16 грубих порушеньза ч.4 ст. 85 КУпАП, пов'язаних з використанням заборонених сітко-снастевих знарядь лову, 12 порушень любительського лову, 3 порушення пов'язаних з незаконним продажем риби на ринках.за ч. 1 ст. Інспектори склали сім безгосподарських актівпо виявленню безгосподарських сіток.

При цьому вилучили 72 кг риби та 21заборонене знаряддя лову.
По 18-ти справах, матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч. 1 ст. 881 КУпАП.

Одну справу передано в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження на порушника, в діях якого вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та