За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника

Інспекторський склад відділу охорони водних біоресурсів викрив 38 порушень природоохоронного законодавства
За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника
За липень Хмельницькрибоохорона затримала 31 порушника

На водоймах та ринках Хмельниччини природоохоронники виявили порушення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу рибохорони.

Інспектори затримали 31 порушника, наклали штрафів на суму 4862грн., нарахували збитків, заподіяних рибному господарству України браконьєрським виловом, на загальну суму  50745грн.

А також зафіксували 16 грубих порушеньза ч.4 ст. 85 КУпАП, пов'язаних з використанням заборонених сітко-снастевих знарядь лову, 12 порушень любительського лову, 3 порушення пов'язаних з незаконним продажем риби на ринках.за ч. 1 ст. Інспектори склали сім безгосподарських актівпо виявленню безгосподарських сіток.

При цьому вилучили 72 кг риби та 21заборонене знаряддя лову.
По 18-ти справах, матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч. 1 ст. 881 КУпАП.

Одну справу передано в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження на порушника, в діях якого вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та